Eredményeink, videók

2014 évi eredményeink

2014 évi hazai eredmények

 

Maraton Magyar Bajnokság Győr, 2014 május 16-17

 K2 Női Felnőtt 26Km          4.hely Lövei Fanni- Lövei Kitti                                                            6 pont

 

Országos  Diákolimpia Sukoró 2014. május 31.

Mk-1 fiú III.kcs.                    47.hely Tímár Krisztián

 

Országos Szabadidős Diákolimpia Sukoró 2014. június 1

K-1  IX-X. kcs. 500m.          2.hely Kéri Virág

K-1  IX-X. kcs. 500m.          4.hely Tímár Tímea

K-2  IX-X. kcs. 500m.          2.hely Kéri Virág- Tímár Tímea

 

I.Felnőtt és Ifjusági Eb, Vb válogató Szeged, 2014 június 6-7

K-1 Ffi felnőtt 200m.            2.hely Tótka Sándor

K-2 Női felnőtt 1000m.         8.hely Lövei Fanni- Lövei Kitti

 

Eszkimó Indián Játékok Sukoró 2014. június 15

Mk-1 fiú III.kcs.                     9.hely Tímár Krisztián

Mk-1 fiú I.kcs.                     15.hely Varga Bence

 

II.Felnőtt és Ifjusági Eb, Vb válogató Szeged, 2014 június 27-28

K-1 Ffi felnőtt 200m.            2.hely Tótka Sándor

K-2 Ffi felnőtt 200m.            2.hely Tótka Sándor

K-2 Ffi felnőtt 500m.            4.hely Kovács László

K-2 Ffi felnőtt 200m.            6.hely Kovács László

K-1 Női felnőtt 1000m.         7.hely Lövei Kitti

 

 

Vidékbajnokság Sukoró, 2014 július 4-6

K-2 Női felnőtt 500m.           1.hely Lövei Fanni- Lövei Kitti

K-2 Női felnőtt 1000m.         1.hely Lövei Fanni- Lövei Kitti

K-1 Női U23 500m.               3.hely Lövei Fanni

K-1 Női U23 500m.               4.hely Lövei Kitti

K-1 Női U23 1000m.             3.hely Lövei Kitti

K-1 Női U23 1000m.             5.hely Lövei Fanni

 

 

 

 

Masters Magyar Bajnokság, Szolnok 2014. július 12-13

K-1 női 200m.                       1.hely Kéri Virág                                                                                    9 pont

K-2 ffi 200m                         2.hely Gyarmati Balázs- Litauszki Tibor                                                8 pont

K-4 mix 200m.                      2. hely Kéri Virág-Tímár Tímea-Gyarmati Balázs-Hunya Péter           4 pont

K-1 női 500m.                       2.hely Kéri Virág                                                                                    5 pont

K-2 női 500m.                       2.hely Kéri Virág-Tímár Tímea                                                              3 pont

K-4 mix 500m.                      2.hely Kéri Virág-Tímár Tímea-Gyarmati Balázs-Hunya Péter             3 pont

K-1 női 500m.                       4.hely Tímár Tímea                                                                                3 pont

K-1 női 200m.                       5.hely Tímár Tímea                                                                                4 pont

K-4 ffi 500m                         6.hely Fülöp Gergő-Csőke Richárd-Hunya Péter-Tímár Richárd          4 pont

K-4 ffi 200m.                        7.hely Fülöp Gergő-Csőke Richárd-Hunya Péter-Tímár Richárd          3 pont

 

 

Gyermek, Kölyök, Serdülő OB. Sukoró, július 25-27

Mk-1 fiú. I.évf.                 20.hely Varga Bence                                                                                   0 pont

Mk-1 lány III.évf.             22.hely Gircz Bettina                                                                                  0 pont

Mk-1 fiú III.évf.               29.hely Tímár Krisztián                                                                              0 pont

Mk-1 fiú II.évf.                 46.hely Fekete Patrik                                                                                  0 pont

 

 

IFI, U23 Magyar Bajnokság, Szolnok, 2014 augusztus 2-3

K-2 női U23 1000m.                 6.hely Lövei Fanni-Lövei Kitti                                                          4 pont

K-2 női U23 200m.                   8.hely Lövei Fanni-Lövei Kitti                                                          2 pont

K-1 női U23 4000m.                12.hely Lövei Fanni                                                                            0 pont

K-1 női U23 4000m.                14.hely Lövei Kitti                                                                              0 pont

K-1 ffi IFI 4000m.                   34.hely Csatári Bence                                                                          0 pont

 

 

 

Felnőtt Magyar Bajnokság, Szolnok 2014 augusztus 15-16

K-1 ffi felnőtt 200m.                  2.hely Tótka Sándor                                                                         8 pont

K-1 ffi felnőtt 500m.                  2.hely Tótka Sándor                                                                         8 pont

K-2 ffi felnőtt 200m.                  9.hely Tótka Sándor-Csatári Bence                                                 1 pont

                                                                                                                                                         ------------

                                                                                                                                                            75 pont

 

                                                                         +25 kompenzációs pont=100pont 46.hely (86 egyesületből)

 

 

 

 

 

NEMZETKÖZI EREDMÉNYEK

 

Gyorsasági Világkupa Milánó  2014 május 2.

K-1 200m. 2.hely Tótka Sándor

 

Felnőtt EB, Brandenburg 2014. július 11.

K-1 200m. 6.hely Tótka Sándor

 

U-23 Világbajnokság Szeged 2014. július 17.

K-2 200m. 4.hely Tótka Sándor

 

Felnőtt VB. Moszkva 2014. augusztus 7-9.

4x200m. váltó 1.hely Tótka Sándor

 

 Főiskolás- Egyetemista Kajak-Kenu Világbajnokság Minszk  2014 augusztus 15-16.

 K4 200m   3. hely Kovács László

 K2 500m   5. hely Kovács László

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




« Vissza az előző oldalra!
Körös Kajak Sportegyesület - Magyar