Eredményeink, videók

2013 évi eredményeink

2013 évi eredmények

Országos versenyek

 

 I felnőtt Gyorsasági Európa- és Világbajnoki Válogató, Ifjúsági rangsoroló, Szeged 2013. május 24-26

K-1 férfi felnőtt200 m                                            1. hely Tótka Sándor

K-2 férfi felnőtt200 m                                            1. hely Tótka Sándor – (Bán Kristóf)

K-2 férfi felnőtt 500 m                                           3. hely Tótka Sándor - Kovács László

K-2 női ifi 1000m                                                   3. hely Lövei Fanni - (Nagy Zsuzsanna)

K-1 női ifi 1000m                                                   6. hely Paulik Natália

K-2 női ifjúsági 500 m                                            8. hely Lövei Fanni - Lövei Kitti

K-2 férfi felnőtt 200 m                                           8. hely Kovács László - (Solti László)

K-2 férfi felnőtt 1000 m                                         8. hely Kovács László - (Solti László) 

 

Maraton Magyar Bajnokság,  Győr 2013. május 17-19

MK-1 férfi kölyök III. évf. 10 km                            1. hely Gecsei Gergő

MK-1 férfi kölyök III. évf. 10 km                            3. hely Szántó Milán

K-2 női ifjúsági 17 km                                              5. hely Lövei Fanni – Lövei Kitti

K-2 női kölyök IV. évf. 10 km                                  6. hely Tímár Dóra - Varga Zsanett

K-1 női ifjúsági 17 km                                              7. hely Lövei Fanni

K-1 női ifjúsági 17 km                                             10. hely Lövei Kitti

MK-2 női gyermek II. évf. 5 km                              11. hely Giricz Bettina – Gubucz Szilvia

K-1 női ifjúsági 17 km                                              15. hely Paulik Natália

 

Országos Diákolimpia,  Sukoró 2013. június 1-2

MK-1 férfi kölyök III. évf. 2000 m                            1. hely Gecsei Gergő

K-1 női ifi 2000 m                                                      3. hely Paulik Natália

K-2 női kölyök IV. évf. 2000 m                                 4. hely Tímár Dóra – Varga Zsanett

MK-1 férfi kölyök III. évf. 2000 m                            7. hely Szántó Milán

MK-2 női gyermek II. évf. 2000 m                           11. hely Giricz Bettina – Gubucz Szilvia

 

Szabadidősök:

MK-1 női II. évf. 500 m                                   1. hely Zsilinszky Erika

MK-1 női II. évf. 500 m                                   2. hely Kalmár Lilla

 MK-1 női II. évf. 500 m                                  4. hely Herter Julianna

MK-4 női I-II. évf. 500 m                                 4. hely Zsilinszky Erika - Kalmár Lilla - Herter Julianna - Rau Mariann

MK-2 férfi I. évf. 500 m                                   4. hely Gecsei Norbert – Varga Bence

K-1  ffi IV. évf. 500 m                                      4. hely Kalmár Gábor 

MK-1 férfi I. évf. 500 m                                   4. hely Vincze Levente

MK-4 ffi I-II. évf. 500 m                                  6. hely Fodor Bence –Fekete Patrik –Varga Bence –Gecsei Norbert

MK-1 férfi II. évf. 500 m                                 7. hely Csík Attila

MK-1 női II. évf. 500 m                                   7. hely Rau Mariann

 

 

 

I. Ifjúsági és U23 Európa- és Világbajnoki Válogatóverseny, Szeged  2013. június 7-9.

K-2 Férfi U23 500m                                          4. hely Gellai Tamás-(Gál Péter)                                 

K-2 Férfi U23 500m                                          6. hely Gellai Tamás- (Nyári Bendegúz)

 

II. Ifjúsági és U23 Világbajnoki Válogatóverseny, Szeged 2013. július 5-7.

K-1 ffi U23 200 m                                            2. Tótka Sándor

K-2 Férfi U23 500m                                         4. hely Gellai Tamás- (Nyári Bendegúz)

K-2 Férfi U23 500m                                          6. hely Kovács László - (Solti László)

K-2 Férfi U23 500m                                          7. hely Kovács László - (Császár Gergő)

 

Vidék Bajnokság, Szeged 2013. július 5-7.

MK-1 férfi kölyök III. évf. 4000 m                    1. hely Gecsei Gergő

MK-4 női I-II. évf. 2000 m                                 1. hely Zsilinszky Erika - Kalmár Lilla – Gubucz Szilvia - Rau Mariann

K-1 női ifi 1000 m                                              1. hely Paulik Natália

K-2 női ifi 1000 m                                              1. hely Lövei Fanni-Lövei Kitti

K-2 női ifi 500 m                                                1. hely Lövei Fanni-Lövei Kitti

MK-1 férfi kölyök III. évf. 3x200 m váltó         1. hely Szántó Milán-Gecsei Gergő-Csík Levente

K-1 női ifi 500 m                                                3. hely Paulik Natália

K-1 férfi V.évf. 2000m                                       4. hely Kalmár Gábor

K-2 férfi VI. évf  500m                                       4. hely Csatári Bence- Varga Gergő

K-1 női ifi 500 m                                                5. hely Lövei Kitti

MK-1 női I-II. évf. 4x300 m   váltó                    6. hely Zsilinszky Erika - Kalmár Lilla – Gubucz Szilvia - Rau Mariann

MK-1 férfi kölyök III. évf. 4000 m                    7. hely Csík Levente

K-1 férfi kölyök III. évf. 4000 m                        7. hely Szántó Milán

MK-1 férfi kölyök III. évf. 4000 m                    10. hely Csikós Gergő

 

II. Felnőtt gyorsasági Világbajnoki válogató, Szeged 2013. július 18-20

K-1 Férfi felnőtt 200m                                       1. Tótka Sándor

K-2 Férfi felnőtt 500m                                       2. Tótka Sándor-(Hérics Dávid)

 

Gyermek, Kölyök, Serdülő OB., Sukoró 2013. aug. 2-4

MK-1 férfi kölyök III. évf. 4000 m                    1. hely Gecsei Gergő

MK-4 női I-II. évf. 2000 m                                 2. hely Giricz Bettina - Kalmár Lilla – Gubucz Szilvia - Rau Mariann

MK-2 férfi I. évf. 2000 m                                   4. hely Vincze Levente – Fodor Bence

MK-1 női I-II. évf. 4x300 m   váltó                    4. hely Vincze Levente – Fodor Bence- Gecsei Norbert- Fekete Patrik

K-1 férfi V.évf. 4000m                                       5. hely Kalmár Gábor

MK-1 férfi kölyök III. évf. 4000 m                    5. hely Szántó Milán

MK-1 női I-II. évf. 4x300 m   váltó                    6. hely Giricz Bettina - Kalmár Lilla – Gubucz Szilvia - Rau Mariann

MK-1 férfi kölyök III. évf. 3x200 m váltó         1. hely Szántó Milán-Gecsei Gergő-Csík Levente

 

Ifjúsági és U23 OB Szolnok, 2013. aug. 9-11

K-2 női ifjúsági 4000 m                                            2. hely Lövei Fanni - Lövei Kitti

K-2 ffi U23 200 m                                                    2. hely Kovács László – Tótka Sándor

K-2 ffi U23 500 m                                                    2. hely Kovács László – Tótka Sándor

K-2 női ifjúsági 1000 m                                            4. hely Lövei Fanni - Lövei Kitti

K-2 női ifjúsági 500 m                                              7. hely Lövei Fanni - Lövei Kitti

K-1 női ifjúsági 1000 m                                            8. hely Paulik Natália

 

Felnőtt Magyar Bajnokság, Szolnok 2013. aug. 6-8

 

K-4 női felnőtt 1000m                                              7. hely Lövei Fanni – Lövei Kitti – Kéri Virág – Tímár Tímea

K-4 női felnőtt 200m                                                8. hely Lövei Fanni – Lövei Kitti – Kéri Virág – Tímár Tímea

K-4 női felnőtt 500m                                                8. hely Lövei Fanni – Lövei Kitti – Kéri Virág – Tímár Tímea

K-2 ffi felnőtt 200 m                                                9. hely Kovács László – Győrfi Tamás

K-2 ffi felnőtt 500 m                                                9. hely Kovács László – Győrfi Tamás

 

Maraton VB válogató, Győr 2013. augusztus 29-30

 

K-2 női ifjúsági 17km                                                4.hely Lövei Kitti-Lövei Fanni

  

 

NEMZETKÖZI VERSENYEK

 

Ausztrál Ifjusági Olimpia Sydney 2013.01.17

K-1 ifi 200 m.                                                       1. hely Tótka Sándor

K-2 ifi 200 m                                                        1. hely Tótka Sándor

K-1 ifi szlalom                                                      1. hely Tótka Sándor     

 

 Gyorsasági Világkupa, Szeged 2013 május 10-12

 K-1 felnőtt 200 m.                                                4. hely Tótka Sándor

 

Maraton   EB  Portugália 2013. június 7-9

K-2 női ifi 17 km                                                  3. hely Lövei Fanni – Lövei Kitti

K-1 női ifi 17 km                                                  5. hely Lövei Fanni

 

Felnőtt Gyorsasági Európa-bajnokság, Portugália 2013. június 14-16.

K-1 Felnőtt ffi 200m                                            9. hely Tótka Sándor

27. Nyári Universiade, Kazan 2013. július 6-16.

K-4 1000m                                                          3. hely Kovács László

K-2 500m                                                            6. hely Kovács László

Felnőtt Gyorsasági Világ-bajnokság, Duisburg 2013. augusztus 29-31.

K-4 Felnőtt ffi 200m                                          3. hely Tótka Sándor

K-1 Felnőtt ffi 200m                                          10. hely Tótka Sándor

 




« Vissza az előző oldalra!
Körös Kajak Sportegyesület - Magyar