Eredményeink, videók

2012 évi eredmények

Olimpiai Pótkvalifikációs Válogató, Szeged

K-2 férfi felnőtt 200 m                                  2. hely Dudás Miklós – Tótka Sándor

 

Ifjúsági Tájékoztató, Szeged

K-2 női ifjúsági 1000 m                                6. hely Paulik Natália – Posztós Cintia

                                                                          7. hely Lövei Fanni – Lövei Kitti

K-1 férfi ifjúsági 500 m                                 1. hely Tótka Sándor

K-2 női ifjúsági 500 m                                   9. hely Paulik Natália – Posztós Cintia

K-1 férfi ifjúsági 200 m                                 1. hely Tótka Sándor

K-2 férfi ifjúsági 200 m                                 1. hely Tótka Sándor – Gellai Tamás

 

Maraton Magyar Bajnokság

K-1 női ifjúsági 17 km                                   5. hely Lövei Kitti

                                                                          9. hely Lövei Fanni

                                                                         14. hely Paulik Natália

Csapatverseny                                               2. hely Lövei Fanni – Lövei Kitti – Paulik Natália

K-1 férfi ifjúsági 21 km                                 2. hely Gellai Tamás

MK-2 férfi gyermek II. évf. 5 km                   4. hely Gecsei Gergő – Szántó Milán

K-2 női ifjúsági 17 km                                   3. hely Lövei Fanni – Lövei Kitti

 

Országos Diákolimpia Sukoró

MK-1 férfi gyermek II. évf. 2000m               8. hely Szántó Milán

                                                                         13. hely Gecsei Gergő

K-2 női ifjúsági 2000 m                               1. hely Lövei Fanni – Lövei Kitti

K-1 női ifjúsági 2000 m                                7. hely Paulik Natália

K-2 női kölyök III. évf. 2000 m                      6. hely Tímár Dóra – Varga Zsanett

K-1 női serdülő VI. évf. 2000 m                   7. hely Bela Lili

K-4 női ifjúsági 500 m                                   2. hely Bela Lili – Lövei Fanni – Lövei Kitti – Paulik

Natália

 

Szabadidősök:

MK-2 női I. évf. 500 m                                  2. hely Giricz Bettina – Gubucz Szilvia

MK-1 férfi I. évf. 500 m                                 7. hely Vincze Levente

                                                                         5. hely Márton Tamás

MK-1 férfi II. évf. 500 m                                2. hely Csikós Gergő

                                                                         3. hely Csík Levente

MK-1 női I. évf. 500 m                                  5. hely Herter Julianna

                                                                         2. hely Cserenyec Orsolya

MK-1 női II. évf. 500 m                                 2. hely Dávid Tímea

                                                                         3. hely Dékány Vivien

MK-2 férfi III. évf. 500 m                               2. hely Szabó Dániel – Vincze Viktor

K-1 női VII – VIII. évf. 500 m                        1. hely Kéri Virág

 

 

Ifjúsági EB válogató Szeged:

K-1 férfi felnőtt 200 m                                  2. hely Tótka Sándor

K-2 női ifi 1000 m                                         9. hely Lövei Fanni – Lövei Kitti

K-1 férfi ifi 200 m                                          1. hely Tótka Sándor

K-2 férfi ifi 200 m                                          1. hely Gellai Tamás – Tótka Sándor

 

 

Országos Vidék Bajnokság Szolnok:

K-1 női ifi 500 m                                           5. hely Paulik Natália

K-1 férfi felnőtt 500 m                                  2. hely Vég Gábor

K-2 női ifi 500 m                                           1. hely Lövei Fanni – Lövei Kitti

K-1 férfi felnőtt 1000 m                                3. hely Vég Gábor

K-1 női ifi 1000 m                                         2. hely Paulik Natália

K-2 női ifi 1000 m                                         1. hely Lövei Fanni – Lövei Kitti

K-2 női kölyök III. évf. 4000 m                     3. hely Tímár Dóra – Varga Zsanett

MK-2 férfi gyermek II. évf. 2000 m              2. hely Gecsei Gergő – Szántó Milán

MK-2 női gyermek II. évf. 2000 m               6. hely Dékány Vivien – Dávid Tímea

MK-1 férfi gyermek II. évf. 4 x 500 m          3. hely Szántó Milán – Gecsei Gergő – Csík Levente –

                                                                          Csikós Gergő

 

Ifjúsági Európa Bajnokság Portugália (Monetmor - o - Velho)

 

K-1 500 m                                                     1. hely Tótka Sándor

K-1 200 m                                                     1. hely Tótka Sándor

K-2 200 m                                                     1. hely Gellai Tamás – Tótka Sándor

 

Országos Serdülő, kölyök, gyerek bajnokság Sukoró

 

MK-2 gyermek fiú II. évf 2000 m                2. hely Szántó Milán – Gecsei Gergő

MK-1 gyermek fiú II. évf 4 x 500 m váltó   3. hely Gecsei Gergő – Szántó Milán – Csík Levente –

Csikós Gergő

MK-4 gyermek leány I-II. évf. 2000 m        5. hely Cserenyec Orsolya – Giricz Betti – Gubucz

Szilvia – Zsilinszky Erika     

K-2 kölyök leány III. évf.                                6. hely Tímár Dóra – Varga Zsanett

K-2 serdüléő leány VI. évf.                           8. hely Bela Lili – Pásztor Dominika

Mk-2 gyermek leány II. evf.                           8. hely Dékány Vivien – Dávid Tímea

 

Ifjúsági Országos Bajnokság Szolnok

 

K-2 női ifjúsági 1000 m                                6. hely Lövei Fanni – Lövei Kitti

                                                                           7. hely Paulik Natália – Fazekas Györgyi

K-1 férfi ifjúsági 200 m                                  1. hely Tótka Sándor

K-2 női ifjúsági 200 m                                    7. hely Lövei Fanni – Lövei Kitti

                                                                            8. hely Paulik Natália – Fazekas Györgyi

K-2 férfi ifjúsági 200 m                                   1. hely Gellai tamás – Tótka Sándor

K-2 női ifjúsági 500 m                                    6. hely Lövei Fanni – Lövei Kitti

                                                                            7. hely Paulik Natália – Fazekas Györgyi

K-1 férfi ifjúsági 3 x 200 m váltó                   1. hely Csatári Bence – Gellai Tamás – Tótka Sándor

 

 

Felnőtt Országos bajnokság Szolnok

 

K-2 férfi felnőtt 500 m                                     3. hely Tótka Sándor – Vég Gábor

K-1 férfi felnőtt 200 m                                     2. hely Tótka Sándor

 

 




« Vissza az előző oldalra!
Körös Kajak Sportegyesület - Magyar